НорвешкаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Oslo, Oslo, Oslo, Østlandet: 0264

0264

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Oslo, Oslo, Oslo, Østlandet
Град :Oslo
Регионот 3 :Oslo
Регионот 2 :Oslo
Регионот 1 :Østlandet
Земја :Норвешка
Поштенски :0264

Други Информации
Јазик :Norwegian (NO)
Регионален Код :NO-03
ширина :59.91627
должина :10.70677
Временска Зона :Europe/Oslo
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Oslo, Oslo, Oslo, Østlandet се наоѓа во Норвешка. Нејзините поштенски код е 0264.

Другите се е достапен
Oslo, Oslo, Oslo, Østlandet,0264 ©2014 Поштенски Пребарување