Norvegjikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Briksdalsbre, Stryn, Sogn og Fjordane, Vestlandet: 6792

6792

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Briksdalsbre, Stryn, Sogn og Fjordane, Vestlandet
Qytet :Briksdalsbre
Rajon 3 :Stryn
Rajon 2 :Sogn og Fjordane
Rajon 1 :Vestlandet
Vend :Norvegji
Kodi Postar :6792

Informacione të Tjera
Gjuhë :Norwegian (NO)
Kodi Rajoni :NO-14
gjerësi :61.66595
gjatësi :6.82739
Zona Koha :Europe/Oslo
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Briksdalsbre, Stryn, Sogn og Fjordane, Vestlandet është e vendosur në Norvegji.Kodi i saj është zip 6792.

Të tjerët u kërkohet në
Briksdalsbre, Stryn, Sogn og Fjordane, Vestlandet,6792 ©2014 kodin postar Query