НорвешкаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Kvalfjord, Alta, Finnmark, Nord-Norge: 9531

9531

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Kvalfjord, Alta, Finnmark, Nord-Norge
Град :Kvalfjord
Регионот 3 :Alta
Регионот 2 :Finnmark
Регионот 1 :Nord-Norge
Земја :Норвешка
Поштенски :9531

Други Информации
Јазик :Norwegian (NO)
Регионален Код :NO-20
ширина :70.31611
должина :22.87722
Временска Зона :Europe/Oslo
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Kvalfjord, Alta, Finnmark, Nord-Norge се наоѓа во Норвешка. Нејзините поштенски код е 9531.

Другите се е достапен
Kvalfjord, Alta, Finnmark, Nord-Norge,9531 ©2014 Поштенски Пребарување