НорвешкаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Øvre Ervik, Bergen, Hordaland, Vestlandet: 5106

5106

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Øvre Ervik, Bergen, Hordaland, Vestlandet
Град :Øvre Ervik
Регионот 3 :Bergen
Регионот 2 :Hordaland
Регионот 1 :Vestlandet
Земја :Норвешка
Поштенски :5106

Други Информации
Јазик :Norwegian (NO)
Регионален Код :NO-12
ширина :60.44340
должина :5.33834
Временска Зона :Europe/Oslo
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Øvre Ervik, Bergen, Hordaland, Vestlandet се наоѓа во Норвешка. Нејзините поштенски код е 5106.

Другите се е достапен
Øvre Ervik, Bergen, Hordaland, Vestlandet,5106 ©2014 Поштенски Пребарување