Norvegjikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kvelde, Larvik, Vestfold, Østlandet: 3282

3282

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kvelde, Larvik, Vestfold, Østlandet
Qytet :Kvelde
Rajon 3 :Larvik
Rajon 2 :Vestfold
Rajon 1 :Østlandet
Vend :Norvegji
Kodi Postar :3282

Informacione të Tjera
Gjuhë :Norwegian (NO)
Kodi Rajoni :NO-07
gjerësi :59.19061
gjatësi :9.97607
Zona Koha :Europe/Oslo
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kvelde, Larvik, Vestfold, Østlandet është e vendosur në Norvegji.Kodi i saj është zip 3282.

Të tjerët u kërkohet në
Kvelde, Larvik, Vestfold, Østlandet,3282 ©2014 kodin postar Query