НорвешкаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Briksdalsbre, Stryn, Sogn og Fjordane, Vestlandet: 6792

6792

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Briksdalsbre, Stryn, Sogn og Fjordane, Vestlandet
Град :Briksdalsbre
Регионот 3 :Stryn
Регионот 2 :Sogn og Fjordane
Регионот 1 :Vestlandet
Земја :Норвешка
Поштенски :6792

Други Информации
Јазик :Norwegian (NO)
Регионален Код :NO-14
ширина :61.66595
должина :6.82739
Временска Зона :Europe/Oslo
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Briksdalsbre, Stryn, Sogn og Fjordane, Vestlandet се наоѓа во Норвешка. Нејзините поштенски код е 6792.

Другите се е достапен
Briksdalsbre, Stryn, Sogn og Fjordane, Vestlandet,6792 ©2014 Поштенски Пребарување